identyfikator dla psa

Doris 7018

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-13 09:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Urocza, wesoła Doris szuka aktywnych kompanów na spacery!

Imię: Doris
Płeć: dziewczynka
Wiek: +/- 2 lata
Zdrowie: zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana. Do nowego domu pojedzie po zabiegu sterylizacji. Posiada książeczkę zdrowia.

Doris jest niezwykle żywiołową, aktywną i wesołą dziewczyną. Garnie się do ludzi, łasi trochę jak kotka ocierając się o nogi i prosząc o drapanko po boczkach.
Doris jest jest wybitną myślicielką. W lot pojęła jak otworzyć furtkę i potrafi sama wyprowadzić się na spacer (a za nią pół naszego stada :) )
Sunia akceptuje dzieci, nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Może polować na koty, więc na wszelki wypadek odradzamy adopcję do domu, w którym jest koci rezydent.

Dla Doris szukamy domu aktywnego, który poświęci jej czas na zabawy, spacery i trening - ona potrzebuje wyzwań i jest podatna na naukę.

Prosimy o bardzo przemyślaną decyzję o adopcji. Człowiek już raz ją zawiódł... Bardzo nam zależy, aby to był jedyny, ostatni raz...

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//