identyfikator dla psa

Gucio 7023

Pies

10 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-14 20:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gucio, cudowny psiak uratowany przed śmiercią!

Imię: Gucio
Płeć: chłopak
Wiek: +10 lat
Zdrowie: po usunięciu wielkiego guza z szyi, ma się świetnie. Zaszczepiony, zachipowany.

Pamiętacie psiaka, który trafił do nas z ogromnym guzem na szyi? To właśnie on - Gucio.
Porzucony, wychudzony, chory - ten obraz to już przeszłość.
Guz, który ważył 3 kg został usunięty, rana po operacji już się wygoiła i zarosła sierścią, chłopak nabrał masy i daje nam się poznać jako wspaniały pies.
Spokojny, zrównoważony, merda dziś ogonem, a w oczach pojawiają mu się wesołe chochliki. Nic tylko brać go i kochać <3

Dla Gucia szukamy domu, który wynagrodzi mu dotychczasowe cierpienia. W którym psie potrzeby są szanowane i spełniane i w którym ludzie pomogą mu się odnaleźć w nowej sytuacji - nareszcie bezpiecznej, stabilnej i pełnej miłości. Ze względu na wiek Gucia, sugerujemy, że dobry byłby dla niego dom z ogrodem - chłopak nie jest najmłodszy a zaczął też już sporo ważyć ;)

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w ratowaniu Gucia. Za wpłaty na zrzutkę, przesłaną karmę, wszystkie ciepłe słowa, które dopingowały nas w walce o jego życie.

Kontakt

Teraz szukamy domu, a zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//