identyfikator dla psa

Misiek 7037

Pies

11 lat

mieszaniec

Gliwice

Dodano: 2020-11-16 11:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misiek jest pogodnym, starszym psem. Jego opiekun umarł a rodzina oddała Miśka do Schroniska. Misiek ładnie dogaduje się z innymi psami (Choć czasem lubi potawic na swoim) i potrafi bawić się jak szczenia. Jest bardzo łagodny. Daje się czesać. Bardzo lubi się głaskać. Nie ciągnie na smyczy. Grzecznie spaceruje. Przydałaby mu się lekka dieta ????
czeka na dom w schronisku w Gliwicach-Sośnica

Kontakt

tel.519 743 556 lub 885 635 577

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//