identyfikator dla psa

Kleks do adopcji 7058

Pies

6 lat

mieszaniec

Gliwice

Dodano: 2020-11-18 11:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szukamy dla Kleksa domu tymczasowego albo stałego
Kleks jest energicznym samcem. Jest kontaktowy i łatwo go przekupić smakołykiem. Kleks spaceruje z wolontariuszami a także z osobami, których nie zna np. podczas Biegu na 6 Łap. Wszystkie spacery zaliczył bez wpadki, był posłuszny i zadowolony :). Kleksik jak na psa z lekką domieszka teriera jest psiakiem o silnym charakterze, musi być więc adoptowany przez osoby, które będą dla niego przewodnikami stada, którym się podporządkuje. Raczej jest to piesek do domu bez dzieci. Kleks reaguje też na imię Murzyn. Kleks boi się nagłych szeleszczących, szumiących i skrzeczących dźwięków. Ucieka wtedy w popłochu. Musi więc spacerować zawsze na smyczy oraz bardzo mocno zapiętej obroży.
Czeka na dom w schronisku w Gliwicach-Sośnica

Kontakt

Tel.519 743 556

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//