identyfikator dla psa

Polar 7071

Pies

1 rok 2 miesiące

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-23 18:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bielusi jak śnieg, z uroczymi piegami na nosku! Kto pokocha Polara?

Imię: Polar
Płeć: chłopak
Wiek: +/- 1 rok
Zdrowie: leczony na babeszjozę, odrobaczony, zaszczepiony. Gdy nabierze wagi zostanie wykastrowany.
Polarek trafił do nas w ciężkim stanie - chory na babeszjozę. Miał sporo szczęścia - godziny dzieliły go od wędrówki za tęczowy most.
Choroba mocna go osłabiła, w związku z tym nasz psi małolat potrzebuje odżywienia. Apetyt mu dopisuje, jesteśmy przekonane że szybko nabierze masy.
A jaki jest Polarek? Trochę nieśmiały, w stosunku do obcych osób. Ale można go do siebie przekonać częstując smaczkami. Chłopak jest młodziutki, ma mnóstwo pomysłów w głowie i jest chętny do zabaw z innymi psiakami.
Dla Polara szukamy domu, w którym jego nowa rodzina będzie mu pomagała w edukacji i rozumiała, że chłopak jest w trudnym wieku dojrzewania. Tak jak i u nas, tak u psów ten wiek bywa trudny przez szalejące hormony. Polar ma łagodne usposobienie, ale będzie trzeba dać mu czas na odnalezienie się w nowej sytuacji, nauczenie manier oraz ludzkiego trybu dnia. Chłopak jest bystry, potrzebuje jedynie empatii, zrozumienia i czasu.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//