" />
identyfikator dla psa

Krokus 7081

Pies

1 rok 5 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-26 10:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Krokus, młodziutki, pełen energii, przyjazny i dzieciolubny!

Imię: Krokus
Płeć: chłopak
Wiek: +/- 10 miesięcy
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany, posiada książeczkę zdrowia.

Kochani, wrócił do nas Krokus. Niestety mimo rozmów, sprawdzania - trafił na ludzi, którzy nie potrafili się nim zająć.
Krokus jest nad wyraz energicznym psem. Jest w okresie dojrzewania - tak u ludzi jest to dla niego trudny czas, w którym szaleją hormony i chłopak nie zawsze potrafi sobie poradzić z nadmiarem emocji.
Mimo to, jest pociesznym przytulakiem, świetnie dogaduje się z dziećmi (powyżej 10 roku życia). Dobrze dogaduje się z psami, kotami jest mocno zainteresowany.

Dla Krokusa szukamy domu odpowiedzialnego i świadomego, że Krokusek jest psim "nastolatkiem". Potrzebuje ruchu, wyzwań i mądrych ludzi, którzy będą dla niego wsparciem. Chłopak bardzo szybko się uczy, jest bardzo bystry i pojętny. Krokusek ma świetny węch i warto z nim ćwiczyć tropienie (pomoże mu to również w wyciszaniu i budowaniu pewności siebie).

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//