identyfikator dla psa

WRONKA 7083

Suka

7 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-27 08:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wronka to klasyczny średniak w wieku 5-6 lat (ur. 2014/15) To suczka niebywale skromna, cicha, spokojna i nienachalna.

Ona nie prosi się o uwagę, tak jakby było jej już wszystko jedno, siedzi tylko biedna w kąciku kojca i patrzy na to co dzieje się dookoła.

Wronka jest bardzo łagodną sunią, która boi się hałasu, gwaru panującego w schronisku i szczeku innych psów. To suczka wrażliwa i delikatna, która nie chce wchodzić nikomu w drogę.

Unika innych psów i boi się tych głośnych szczekaczy.

W stosunku do ludzi jest cudowna, łagodna i spragniona miłości, ale też nienachalna w swoich potrzebach.

Fajna i mądra taka jest Wronka i ma piękne bursztynowe i trochę smutne oczka... W pełni gotowa do adopcji

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny :

505170602

Piesek przebywa w schronisku Sonieczkowo koło Augustowa województwo Podlaskie.

Pomagamy w transporcie do nowego domku

Kontakt

505170602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//