identyfikator dla psa

Sasza 7100

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-12-14 15:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dwuletnia przylepa, Sasza SZNAUCER szuka domu!

Sasza ma dwa latka i jest w typie średniego teriera. Ma czarne umaszczenie, a na jednej z łapek biała skarpetka.
Jej oczy są piękne, zawarte w nich jest wszystko, miłość i ból. Wpatrzona jest w człowieka jak w obrazek, to taka przylepka.
Przebywała z dziećmi i nie jest względem nich czy dorosłych agresywna. Niezbyt toleruje koty, względem innych psów jest ok.
Ma wszystkie szczepienia i jest odrobaczona i odpchlona.
Bardzo jest smutna jak odprowadzana jest do boksu na noc, płacze z żalu za człowiekiem, nie chce być sama. To taka delikatna księżniczka.
Kto ja pokocha? Może Sasza czeka na Ciebie...
Otworzysz swoje serce i podwoje domu? To bardzo kochana sunia.

Kontakt

Telefon do kontaktu w sprawie adopcji: Sylwia tel. 796 70 12 12

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//