identyfikator dla psa

Maciuś 7106

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-12-20 20:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Porzucony Maciuś, spokojny, niekonfliktowy psiak szuka domu!

Przeczytaj mój list, i zdecyduj czy zasłużyłem na dom...

Mieszkałem bardzo skromnie, w ciemnościach, chyba że świeciło słońce i żar lał się z nieba. Wtedy nie miałem nawet schronienia przed upałem. Człowiek nigdy nie podał mi ręki, stałem samotnie, a moją jedyną towarzyszką była spruchniała buda.
Czasem przyleciał jakiś ptaszek, szary wróbelek, by podjeść mi resztki starego chleba.
I tak mijały dni, miesiące, lata...
Tak minęło mi prawie całe życie. W zapomnieniu. W pustce.
Przyszedł dzień kiedy ktoś zauważył moje ciche cierpienie i błaganie o pomoc. Choć tak na prawdę w mych oczach nie było juz nadziei, a pogodzenie się z losem.

Dzisiaj jestem w hoteliku. Nie marznę samotny. Jestem zadbany, najedzony, z nadzieją która wróciła, z tym błyskiem w oku.
Mam już swoje lata, oceniają mnie na 9. Jestem nieduży. Nie zajmę dużo miejsca..
Jestem spokojny, pragnę być blisko człowieka, pragnę kogoś kto będzie przy mnie do końca dni i pokocha takiego jakim jestem.
Odwdzięczę się miłością i wiernością.
Jestem wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, a nawet wykapany i wyczesany.

Proszę...O szansę. O dom.
Pragnę wierzyć w to, że na to zasłużyłem.
- brzydulek Maciuś
_________
Obowiązuje ankieta, wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy.
Kolejność zgłoszeń NIE DECYDUJE o adopcji!

Niech odległość nie będzie przeszkodą w adopcji. Pomogę w transporcie.

Kontakt

Kontakt - 796 701 212

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//