identyfikator dla psa

SONIA 7123

Suka

3 miesiące

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2021-01-10 06:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SONIA zwana w OHANIE Kupolinką szuka ODPOWIEDZIALNEGO domku.

Sunia została podrzucona na teren prywatnej posesji

Pani nie mogła zapewnić jej schronienia i tak malutka trafiła na pokład Adopciaków.

SONIA waży około 2,5 kg i obecnie ma 3 miesiące.
Będzie raczej małym ale charakternym psiaczkiem.

Jak na szczeniaka przystało UWIELBIA wszelkie psoty i zabawę jednak w chwilach słabości nie wzgardzi PSYtulaniem i mizianiem

SONIA jest odpchlona, odrobaczona, 2x zaszczepiona przeciwko wirusom oraz zaczipowana.

SONIA znajduje się w hoteliku koło Łodzi.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS, odpisze).

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//