identyfikator dla psa

LILKA 7125

Suka

3 miesiące

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2021-01-10 09:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LILKA to mały czort na czterech łapkach obecnie herszt bandy maluszków

tak o niej mówi Ciocia Gosia z OHANY.

Lilka została wyrzucona jak niepotrzebny śmieć.

Trafiła do OHANY i tam poznaje co to życie szczeniaka
ZDECYDOWANIE szuka odpowiedzialnych i asertywnych opiekunów, którzy spożytkują jej nadmiar energii oraz wychowają na mądrego i usłuchanego psiaczka.

Sunia jest bardzo przebojowa, momentami szybsza niż błyskawica

Obce jest jej lenistwo i nuda.
Uwielbia psocić, być w centrum zainteresowania ale też ma momenty gdy ceni bliskość człowieka.

IDEALNIE odnajdzie się w domku stałym u boku drugiego, chętnego do zabaw czworonoga.

LILKA ma około 11 tygodni i waży niespełna 4 kg. Jest odpchlona, odrobaczona, po pierwszym szczepieniu przeciwko wirusom oraz zaczipowana.

LILKA znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpisze)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//