identyfikator dla psa

NUTKA I LUTKA 7127

Suka

4 miesiące

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-01-10 19:56

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

NUTKA i LUTKA to dwie małe puchate kulki.
Jednak pod tym puchem kryją się chudziutkie ciałka małych kruszynek.

Dziewczynki mają około 4 miesiące i ważą około 3 kg. Są bardzo zżyte ze sobą, zawszę razem ale najważniejsze, żeby człowiek był blisko.

Choć charakterki mają różne jedna bardziej spokojna, druga to mały łobuziak.
Uwielbiają kontakt z człowiekiem lubią pieszczoty, mizianko i drapanie za uszkiem.
Nie zaznały wcześniej niestety miłości i dlatego szukamy domu, gdzie będą członkiem rodziny, nie tylko psami.

NUTKA i LUTKA szukają TYLKO WSPÓLNEGO DOMU.

Domu z możliwością spania na kanapie i w łóżku.

Znajdują się pod Warszawą.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Kontakt w sprawie adopcji piesków wyłącznie telefoniczny : 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/100000682371050/videos/pcb.3940604865972220/3940604695972237

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//