identyfikator dla psa

Saba 7135

Suka

10 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-01-25 16:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Urocza Saba, przyjazna sunia szuka domu!

Imię: Saba
Płeć: sunia
Wiek: +/- 10 lat
Zdrowie: Zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana, wysterylizowana

Saba to urocza dość spora sunia, która potrzebuje ciepłego domku, jednak koniecznie
z podwórkiem. Dziewczyna lubi się wybiegać.
Saba jest spokojna i opanowana. W nowych sytuacjach zachowuje dystans, ale gdy poczuje, że nic jej nie grozi chętnie przychodzi żeby się przytulić.
Bardzo dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami.
Dla Saby szukamy odpowiedzialnego domu, który będzie wiedział jak zaopiekować się dużym psem. Musi być z ludzmi, którzy zapewnią jej ruch, bo pomimo swojego wieku lubi sobie pobiegać.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//