identyfikator dla psa

Bambuś 7152

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-02-09 09:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bambuś - czekoladowy mix sznaucerka szuka kochającego domu!

Bambuś, lat 5, waga ok 16kg. Spokojny, zrównoważony, lubi inne pieski i jest przyjaźnie nastawiony do ludzi.
W pierwszym kontakcie z człowiekiem cały sie trzęsie ze strachu - potrzeba mu chwili, żeby przekonał się, że jest ok. Był w bardzo złym miejscu i nadal uczy się, że człowiekowi można zaufać.
Ma książeczkę zdrowia, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Przebywa w hoteliku pod Łodzią. Wszelkie pytania prosimy zadawać telefonicznie.

Kontakt

tel. 537-343-491

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//