Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczytach (woj. Łódzkie - 45 km za Częstochową).

https://piesdoadopcji.pl/pies/krakers/" />
identyfikator dla psa

Krakers 7159

Pies

3 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2021-02-14 01:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Krakers - wyjątkowy pies, który szuka wyjątkowego opiekuna... Krakers ma około 3 lata. Jego uroda zachwyca, ale potrzebuje on opiekuna, który zapewni mu spokój, będzie wyrozumiały i z chęcią popracuje z behawiorystą. Krakersa na ten moment na pewno nie polecamy do domu, gdzie są dzieci lub inne zwierzęta, lepiej, aby był jedynakiem. Krakersik ładnie chodzi na smyczy, ma trochę energii, jak to młodziak więc biegania nie odmawia. Krakersik jest bardzo terytorialnym psiakiem i zdarza mu się nie dopuszczać innej osoby do wolontariusza, z którym idzie, dlatego ważne jest, aby nowy opiekun poświęcił uwagę na pracy nad tym zachowaniem (najlepiej pod okiem behawiorysty). Jeżeli wiesz, że poradzisz sobie z Krakesem i zapewnisz mu odpowiednie ,,szkolenie" nad jego zachowaniem to śmiało dzwoń!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczytach (woj. Łódzkie - 45 km za Częstochową).

https://piesdoadopcji.pl/pies/krakers/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//