identyfikator dla psa

Pako 7203

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-03-19 14:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Uroczy, niewielki Pako szuka kochającego domu!

Imię: Pako
Płeć: chłopak
Wiek: +/- 3 lata
Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, zachipowany.

Pako jest uroczym i niedużym pieskiem. Sięga do połowy łydki. Jest bardzo pozytywnym zwierzakiem. Lubi towarzystwo człowieka, jednak przy pierwszym kontakcie jest odrobinę wycofany. Bardzo szybko nabiera zaufania i daje się pogłaskać.
Dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami, nie jest agresywny.
Kontakt z dziećmi również jest na dobrym poziomie.
Zdarzają mu się małe wpadki, jeśli chodzi o czystość. Dlatego z chłopakiem trzeba będzie troszkę popracować.
Z racji tego, że jest nieduży może zamieszkać w bloku.

Pako jest bardzo łagodny. Nie damy psa na podwórko lub do budy.
Adoptując go zyskasz prawdziwego przyjaciela.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt telefonicznie: Dorota - 515 547 320 Hania - 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//