identyfikator dla psa

Emi 7204

Suka

1 rok 1 miesiąc

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2021-03-19 14:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wesoła iskiereczka - Emi szuka domu!

Imię: Emi
Płeć: dziewczynka
Wiek: +/- 1 rok
Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana

Emi to piękna młoda sunia. Jest bardzo wesołym psem, pełnym energii i chęci do zabawy. W kontakcie z innymi zwierzętami nie ma problemu.
Z racji młodego wieku Emi trzeba będzie jeszcze wiele nauczyć. Do dopracowania jest czystość. Zdarza się, że załatwi się nie tam, gdzie powinna.
Jest typem psa, który kocha wszystkich i to od pierwszej chwili.
Nie jest duża - przed kolano.
Emi potrzebuje domku, który zrozumie jej jeszcze szalony charakterek.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt telefonicznie: Dorota: 511 547 320 Hania: 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//