identyfikator dla psa

Nemo 7206

Pies

3 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2021-03-20 17:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wesoły Nemo, towarzyski psiak szuka domu!

Imię: Nemo
Płeć: chłopak
Wiek: +/- 3 lata
Zdrowie: Odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, zachipowany.

Nemo to młody pies, który szuka domu jako jedynak. Niespecjalnie chce współpracować z innymi zwierzętami. Próbuje je zdominować.
Ma jeszcze delikatne problemy z zachowaniem czystości, ale jest to do wypracowania.
Nemo jest bardzo pozytywnie nastawiony do człowieka. Jeśli tylko poczuje, że może liczyć na głaskanie to delikatnie się tego domaga.
Chłopak sięga przed kolano. Nie jest dużym pieskiem.

Nemo pragnie znaleźć swój domek, gdzie dozna rodzinnej miłości i ciepła. Nie może iść do budy czy kojca.

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt telefonicznie:

Kontakt

_511 547 320Hania_ 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//