identyfikator dla psa

WALT 7213

Pies

9 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-04-04 10:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nowy na Edku
SPRÓBUJEMY??

Pamiętacie tę historię:
Dwaj kumple od pilnowania firmy, która splajtowała, a psy, w budach z zabitymi deskami wejściami, przyjechały na pace dostawczaka do nas...?

Jeden z nich, Disney, wczoraj opuścił schronisko, jadąc do wymodlonego domu. Teraz czas na Walta!

Może się uda i dla niego znaleźć DOM.

Walt to ok 9 letni owczarek.
Wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany - full pakiet.

Zdrowy, wesoły, kochający ludzi, łagodny i superfajny!

Bardzo szybko się uczy i umie juz naprawdę sporo.

Pięknie chodzi na smyczy, uwielbia spacery i zabawy. Generalnie bezkonfliktowy, idealny!

Nie ma specjalnych wymagań, nie potrzebuje jakichś szczególnych warunków - po prostu poszukiwany fajny dom dla fajnego psa

No może za wyjątkiem schodów (na 4 piętro, trzy razy dziennie, nie wejdzie. Szkoda stawów i kręgosłupa, poza tym młodszy już nie będzie...) - zdecydowanie preferujemy dom bez nich.

Czasu nie mamy zbyt wiele, bo te większe pieski rzadko żyją 20 lat...

Walt czeka w boksie numer 51 na cudowny kochający dom.

Bardzo wierzymy, ze i dla niego znajdzie się domek...

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

797815554

Piesek przebywa w schronisku w województwie mazowieckim

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem :

https://www.facebook.com/watch/?v282386656814803

Kontakt

797815554

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//