Murka 722

Suka

2 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2017-02-06 20:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Murka to średniej wielkości, bardzo młoda sunieczka - słodka przylepka ale równocześnie wulkan energii :) ewidentnie przez pierwsze miesiące jej życia nikt jej niczego nie nauczył, dlatego jest beztrosko zwariowana i nieco niesforna :) będzie wymagała poskromienia, ułożenia, nauki, wyszkolenia, konsekwencji - to taka gimnazjalistka, której trzeba pokazać co jest dobre a co złe i czego nie wolno robić. Na smyczy murcia radzi sobie całkiem nieźle a wszelkie inne braki w wychowaniu z pewnością szybko nadrobi, bo jest pojętną i zmyślną suczką :) murka kocha ludzi, tuliłaby się bez końca, jest przyjacielska i bardzo kontaktowa. Żyje też w zgodzie z innymi psami, jest przyjaciółką wszelkich stworzeń :) Śliczna mureczka czeka aż ktoś ją zabierze ze schroniska do domu. Przebywa obecnie w schronisku dla bezdomnych zwierząt w tomarynach koło olsztyna. Pomożemy w transporcie :) (rok ur. 2015)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//