identyfikator dla psa

KLOTKA 7247

Suka

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-04-19 15:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ciotka Klotka ma około 8 lat i pomimo nadwagi trzyma rewelacyjną formę!
Niestety nie przepada za innymi psami, w końcu to ona tu rządzi!
Raczej powinna być jedynaczką.
Jeśli mieszkanie to z windą, nie dla niej wchodzenie po schodach..
Jej CV zastąpiliśmy książeczką, w której może pochwalić się pełnym kompletem szczepień, czipem oraz sterylizacją.
Piesek przebywa w wojewodztwie mazowieckim

Kontakt

797 815 554

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//