identyfikator dla psa

HAPPY 7256

Pies

6 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2021-04-28 11:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

HAPPY szuka domku bo anaplazja móżdżku to nie wyrok to diagnoza.

Niesamowicie czuły, UWIELBIA pieszczoty wszelakie ale też zabawę z innymi ogonkami i świetnie daje sobie radę.

Jest zaradny życiowo i WYJĄTKOWY !!!

7 kg słodziak, który przyszedł na świat w październiku 2020 roku pięknie zachowuje czystość.

Ma bardzo silny zmysł węchu więc niech nikt nie planuje ukryć przed nim smaczka

Jakiego domu szukamy:
ŚWIADOMEGO 5 miesięczny maluch poznający świat ekscytuje się wszystkim a emocje sprawiają że telepie się bardziej niż gdy będzie w wieku dorosłym.

WYROZUMIAŁEGO HAPPYEGO nic nie boli, nie zna innego życia więc świat widziały jego oczkami jest idealny bo skoczny

DOMU Z OGRODEM są to jedyne warunki w jakich HAPPY może zamieszkać bo w bloku nie ma możliwości spacerów ze względu na ilość bodźców.

Domek może być z innymi czworonogami gdyż psiaczek jak wpadnie w rytm przestanie ekscytować się na ich obecnością.

PEŁNEGO MIŁOŚCI nasza nadopiekuńczość sprawiła że biały miś jest typowym PSYtulaskiem.

ODPOWIEDZIALNEGO adopcja psa ZAWSZE mysi być świadoma i przemyślana jednak w przypadku psa z wrodzoną wadą genetyczna szukamy rodziny która nie będzie wyręczała malucha w życiu codziennym, nauczy się kochać go takim jakim jest, zaakceptuje fakt że inne funkcjonowanie wcale nie jest gorsze, sprawi że będzie szczęśliwy i dożyje spokojnej starości bo anaplazja móżdżku nie wpływa na długość życia zwierzęcia.

HAPPY znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

516 555 815 - Gocha

Kontakt

516 555 815

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//