identyfikator dla psa

RYSIA 7257

Suka

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2021-05-05 11:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

RYSIA to około 2 letnia sunia ważąca 6,6 kg.

Jest niesamowicie delikatna i pro ludzka.

Całkowicie bezproblemowa w relacjach z innymi pieskami jednak zdecydowanie lepiej czuje się w towarzystwie człowieka.

UWIELBIA być głaskana, PSYtulana, noszona na rękach
Ceni każdą chwilę spędzoną z człowiekiem…

Szukamy odpowiedzialnego domku gdzie będzie pełnoprawnym członkiem rodziny a nie tylko psem.

Domu gdzie będzie mogła spać na kanapie wtulając się w opiekuna. To bardzo wrażliwa sunia i porzebuje dużo miłości i ciepła.

RYSIA znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//