identyfikator dla psa

POLI 7259

Suka

1 rok 4 miesiące

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2021-05-05 13:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

POLI to roczna dziewczynka. Waży około 10 kg.

Jest nieufna do obcych, potrafi oszczekać. Jednak kilka minut, wspólny spacer, zabawa i powoli przekona się do człowieka.

Jest bardzo energiczna sunią, uwielbia aportowanie, zabawy z piłeczką, akceptuje inne psy choć na początku na obce szczeka.

Szukamy rodzinki, która będzie miała dla niej czas, na zabawę, bieganie i spacerki.

Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Domu pełnego ciepła i miłości, którego wcześniej nie miała.

Domu w którym znajdzie spokój i będzie potrafiła się wyciszyć.

Oczywiście tylko z możliwością spania w łóżku i na kanapie.

Poli znajduje się w hotelu pod Lesznem.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//