identyfikator dla psa

MIRKA 7280

Suka

13 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-05-20 07:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Schronisko jest jej domem od 13 lat... Nigdy nie zaznała ciepła rodzinnego, wszystkie święta spędziła za kratami. Maleńkie, bure szczenię wyrosło na mądrą suczkę, która sięga do kolana.

Teraz możemy odmienić Jej życie... By kiedyś nie umierała w boksie... By miała wreszcie coś swojego - posłanie, miseczki i Człowieka tylko dla siebie.

Murka to suczka, która nie rzuca się w oczy. Raczej zawsze stoi z boku. Nigdy nikomu nie wadziła.

Dogaduje się z psami. Cieszy się na widok smyczy - wie, że czeka Ją wyczekiwany spacer.

To Sunia, która nie jest wylewna, jeżeli chodzi o uczucia. Zapewne w domu będzie inaczej, kiedy poczuje się bezpiecznie i zaufa swojemu Opiekunowi.

W boksie ma swojego psa przewodnika, z którym czuje się bezpiecznie. Podąża za nim krok w krok. Mile widziany dom z innym psem.

Szukamy miejsca na ziemi dla naszej ukochanej Murki.

Starsze Psy nie mogą czekać!

Wiek 13 lat
Wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana.

Piesek przebywa w RADOMIU

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

Kontakt

KASIA 507 237 447 OLA 533 564 074

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//