identyfikator dla psa

Drago 7283

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-05-22 22:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Drago to ok. 5 letni chłopiec, który w życiu wycierpiał WIELE i to człowiek się do tego cierpienia przyłożył z całym swoim okrucieństwem. Pocięte uszy do małżowiny, pocięty pyszczek ...
Ale to już przeszłość. Rok temu zamieszkał w domu tymczasowym, gdzie Karola pokazała mu że człowiek potrafi też kochać, a w marcu zamieszkał z behawiorystą Olimpią i jej stadkiem i to co się dzieje to magia.

Drago nie tylko umie socjalizować się z pieskami, koty też nie są mu straszne, chodzi przy ruchliwej ulicy, wchodzi na kładki nad ruchliwą ulicą, a wczoraj uczył się chodzenia bez smyczy!!!
Jest w nim masa radości, szczęścia, ciekawości, jeszcze troszkę ostrożności w nowych sytuacjach i przy nowych człowiekach.
- szczepiony i odrobaczony
- chipowany
- kastrowany
- zdrowotnie:
1. ma ograniczoną widoczność na jedno oczko (nie da się już z tym nic zrobić),
2. w trakcie kastracji i czyszczenia ząbków okazało się że jeden ząb się ruszał, wyrwany okazał się pustym, tak więc ząbki do kontrolowania
- dogaduje się ze wszystkimi pieskami, tylko na początku potrzebuje chwilę (brak z jego strony zachowań agresywnych)
- dogaduje się bez problemu
- nieznany stosunek do dzieci
- aktywność standardowa:
spokojne spacery w cichym miejscu, ale przy ulicy też już nie stanowią problemu. Obecnie uczy się chodzenia bez smyczy
- szukamy domu, który ze względu na jego przeszłość oraz niedowidzenie na jedno oko, będzie pamietać by wchodzić w interakcje z nim od strony zdrowego oczka oraz, który będzie wsparciem dla Drago w nowych i trudnych sytuacjach (Pyes behawiorysta, trener, petsitter - psy/koty/króliki/gryzonie będzie wsparciem dla adoptujących, jeśli zajdzie taka potrzeba, przez pierwsze 3 miesiące bezpłatnie).
Adopcja możliwa jest w całej Polsce, ale bez względu na zamieszkanie nowej rodziny, obowiązuje procedura adopcyjna tj.
ankieta + rozmowa ze mną + wizyta przedadopcyjna u rodziny + zapoznanie z Drago w miejscu jego zamieszkania, tj. w Warszawie.

Kontakt

607-606-125

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//