identyfikator dla psa

Spryciarz 7285

Pies

2 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2021-05-23 01:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Spryciarz cudowny, młody pies! Spryciarz ma 2-3 lat i waży około 13 kg. Chłopak lubi inne psy, zwłaszcza suczki. W schronisku zyskał miano schroniskowego cwaniaczka (imię nieprzypadkowe). W kojcu bardzo chce zwrócić na siebie uwagę, po wejściu do boksu z radości szczypie ząbkami człowieka, to taki wyrośnięty szczeniaczek. Po wyciszeniu i małym głaskaniu, podgryzanie mu już nie w głowie i powoli odkrywa, że człowiek to nie tylko obiekt do podgryzania, ale też do głaskania i dawania smaczków. Niestety Spryciarz panicznie boi się smyczy, miał już i kilka prób zapoznania ze smyczą, ale niestety każda się nie udała, warunkach schroniskowych bardzo trudno z nim to wypracować. Spryciarz potrzebuje domu z ogrodem i osoby, która powoli na spokojnie pokaże mu smycz i świat za ogrodzeniem.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczytach (woj. Łódzkie - 45 km za Częstochową).

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//