identyfikator dla psa

Dżery 7305

Pies

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2021-07-18 01:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dżery to cudowny, 5-letni, biały psiaczek! Pierwsze tygodnie Dżery spędził w budzie, dając wyraźnie do zrozumienia, żeby zostawić go w spokoju. Kiedy już posmakował spacerów okazało się, że chyba jednak mu się to podoba. Dlatego też poweselał nam Dżery ostatnio. Rozochocony igraszkami i harcami swoich młodszych kolegów, obudził w sobie moc, dzięki której stał się pewniejszy siebie, bardziej otwarty i wreszcie poczuł się kimś wartościowym i wyjątkowym. Do swoich kolegów - skory i chętny do zabawy, do ludzi jeszcze troszkę zdystansowany. My wiemy że drzemie w nim wielki potencjał, a Dżery dozuje nam stopniowo dawki emocji. Nie czekaj dłużej i zabierz Dżerego do siebie!

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//