identyfikator dla psa

Ramona 7308

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-06-02 08:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ramona to urocza sunia, która jest wiecznie pogodna i uwielbia kontakt z człowiekiem.
Nie jest to piesek najmniejszy. Lubi aktywność, także dobrze by było jak by miała podwórko lub ludzi, którzy będą z nią wychodzić na dłuższe spacerki.
Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, nie wchodzi w konflikty.
Smyczka nie jest jej obca. Często jest wyprowadzana przez wolontariuszy jak i przez nas, aby poczuła więcej swobody.

Ramona już podczas pierwszego spotkania potrafi zauroczyć i rozkochać człowieka. Wystarczy z nią pobyć i dać jej być sobą.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt telefoniczny: Dorota: 511 547 320 Hania: 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//