identyfikator dla psa

GORDON 7314

Pies

12 lat

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2021-06-03 19:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gordon w schronisku zamieszkał w zimie 2008/2009r. i przebywa w nim do dzisiaj. Stał się jego wieloletnim, zapomnianym mieszkańcem. Żaden pies nie powinien spędzać w schronisku całego swojego życia, a Gordon ma ok. 12 lat i są to lata przeżyte za kratami.

Mimo tylu lat spędzonych w schronisku wciąż jest radosnym, żywiołowym i przyjacielskim psem. Otwarty w kontaktach z człowiekiem, lubi się przytulać, nastawia głowę do głaskania. Uwielbia spacery i zabawy.

Gordon miał skłonności do przeskakiwania przez ogrodzenie, ale ostatnio w schronisku już mu się to nie zdarza.

Ten sympatyczny psiak czeka na szansę od życia, a właściwie czeka na nowe życie. Takie w prawdziwym domu i z człowiekiem.

Mamy nadzieję, że wydarzenie pomoże mu odnaleźć to czego nigdy nie miał, człowieka i jego miłość.

Gordon przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach (Podkarpacie).

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

604 434 214

Kontakt

604 434 214

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//