identyfikator dla psa

Andzia 7317

Suka

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-06-04 15:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Andzia to urocza dama, która potrzebuje odpowiedzialnego domku.
Jest troszeczkę wycofana przy pierwszym kontakcie z człowiekiem i niezbyt szybko nabiera zaufania. Po prostu potrzebuje czasu, aby zrozumieć, że człowiek nie jest zły.
Sunia nie chodzi na smyczy, dlatego najlepszy będzie dom z ogrodem. Oczywiście wszystkiego można ją nauczyć, ale nie od razu.
Dobrze dogaduje się z innymi psami, nie wchodzi w żadne konflikty.
Z racji tego, że jest lękliwa lepiej będzie jeśli nie będzie dzieci, bądź 10 +.
Andzia to bardzo spokojna dziewczynka, która jak już zaufa będzie cudowną przyjaciółką na wiele lat.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt telefonicznie: Dorota: 511 547 320 Hania: 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//