identyfikator dla psa

Sidi 7321

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-06-12 14:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sidi jest wyjątkowa. Jeśli patrząc na zdjęcie już się zakochałeś/aś to wcale nas to nie dziwi. To niewielka sunia (przed kolano), ale o wielkim sercu.
Jest słodką, kontaktową, przytulaśną dziewczynką, która aż pragnie kontaktu z człowiekiem. Dogaduje się z innymi psami, nie wiemy jak z kotami.
Bardzo dobrze czuje się na spacerach i nie szarpie. Jest fantastyczna w każdym calu.
Może zamieszkać w mieszkaniu w bloku, lub w domku z podwórkiem.
Jak poznaje kogoś nowego potrzebuje dosłownie sekund, aby się zaprzyjaźnić.
Pragnie kontaktu z człowiekiem, dlatego podjeżdżając do nas na pewno od razu zobaczycie ją przy ogrodzeniu.

Sidi szuka domu, który odwzajemni jej miłość. To wspaniała przyjaciółka na lata.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt TYLKO telefonicznie: Dorota: 511 547 320 Hania: 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//