identyfikator dla psa

Bajron 7324

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-06-17 17:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bajron - niewielki, uroczy psiak szuka domu!

Imię: Bajron
Płeć: chłopak
Wiek: +/- 2 lata
Zdrowie: odrobaczony,zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia

Bajron to uroczy i przytulaśny piesek.
Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Potrafi się nawet (oczywiście nienatarczywie) dopraszać o spacerek.
Gdy tylko widzi człowieka na horyzoncie już od razu na jego pyszczku maluje się uśmiech. Jak by mu pozwolić to chciałby żeby go głaskać cały czas.
Z psami dobrze się dogaduje, nie wchodzi w konflikty. Dzieci też nie są dla niego problemem, zarówno te małe i te duże.
To meeega pozytywny psiak o niewielkich rozmiarach. Co z resztą widać po zdjęciach.
Bajron może zamieszkać zarówno w bloku jak i w domku.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt telefonicznie: Dorota - 511 547 320 Hania - 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//