identyfikator dla psa

Reksio 7340

Pies

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2021-06-28 01:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Około 5-6 letni Reksio potrzebuje DOMU! Po śmierci swojego opiekuna Reksio się załamał i popadł w depresję... Nie było nikogo kto mógłby się Reksiem zaopiekować, z dnia na dzień trafił do schroniska. Tam rozpoczął się trudny etap w jego w życiu, który Reksiu powoli ma już za sobą. Stara się, współpracuje z wolontariuszami, czyni postępy. Reksiu wie, że kluczem do jego adopcji jest nie tylko wysoka aparycja (którą Reksiu posiada), ale także nienaganne maniery, obycie towarzyskie i otwartość. A tego Reksiu powoli się uczy... Chodzi na spacery, cieszy się każdym promykiem słońca ogrzewającym jego ciałko, dogaduje się z towarzyszami niedoli na wybiegu. Do człowieka dalej zdystansowany, ale my wierzymy, że smutna historia Reksia będzie miała szczęśliwe zakończenie. Tylko Ty jesteś nam i jemu potrzebny! ADOPTUJ!

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/reksio/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//