identyfikator dla psa

Tosia 7363

Suka

1 rok 2 miesiące

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2021-07-03 14:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tośka to średniej wielkości młodziutka, roczna sunia o złotym serduszku. Zjawiła się u nas przyprowadzona przez dzieciaki, za którymi biegała, błąkając się po wsi. Dzieci wiedziały, że nie odmówimy pomocy bezdomnemu zwierzęciu.
Niestety suni nikt nie szukał, a okazała się młodziutkim, wyjątkowo wdzięcznym stworzeniem. Przeszła u nas pełną obsługę, jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie brudzi w domu.
Tośka kocha cały świat, wszystkich ludzi, inne psy, jest przyjazna w stosunku do kotów. Ładnie się bawi z psami. Lgnie do człowieka, zawsze chętna do pieszczot i bliskości opiekuna. Nowy opiekun będzie miał wdzięczną istotę, która go pokocha całym psim serduszkiem. Sunia jest pogodna, wesoła, ufna, absolutnie pozbawiona agresji. Na pewno odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. Nie oddamy jej do budy. Zasługuje na ciepły domek i kochającego opiekuna. Będzie jego wierną przyjaciółką. Będzie szczęśliwa przy rodzinie, będzie wdzięczna za pieszczoty i wspólne zabawy.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym, ma kontakt z psami i kotami.
Pomożemy w dowiezieniu Tosi do nowego domu.
W sprawie adopcji proszę o kontakt telefoniczny, 698 024 294..

Kontakt

698024294

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//