identyfikator dla psa

MISIO 7368

Pies

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2021-07-04 18:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

MISIO to około 2 letni szorstkowłosy słodziak zabrany, który tułał się po osiedlu, spał na parkingu pod samochodami wraz z rok starszym bratem.

MISIO jest KOCHANYM delikatnym pieskiem, który początkowo stroni od bliskości człowieka.

Kroczy za swoim bratem jak cień, zawsze śpią wtuleni w siebie, jedzą z jednej miseczki.

Ważący 7,2 kg słodziak jest łasy na smaczki. Zachowuje czystość.

Nie przejawia cienia agresji oraz jest całkowicie bezproblemowy w relacjach z psami i suniami.

Typ psa uległego, który potrafi dopasować się do każdej sytuacji.

MISIO jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, ma komplet szczepień oraz jest po zabiegu kastracji.

MISIO znajduje się w hotelu koło Łodzi.

Szukamy domku pełnego miłości, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Oczywiście z możliwością spania w łóżku i na kanapie.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//