identyfikator dla psa

Badi 7370

Pies

13 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2021-07-06 01:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czy 13-letni Badi znajdzie swój dom na starość? Badi to cudowny psiak, który pragnie kontaktu z człowiekiem. Kiedy jest w boksie, prosi o zabranie na spacer czy wybieg, a najlepiej do domu! Spacerki z tym psiakiem to sama przyjemność dla osób, które nie lubią dużo ruchu, są spokojne ze względu też na nieodwracalną kontuzję łapki. Mimo tego Badi lubi biegać między wybiegami, rozdawać buziaki i być przytulany. Nie jest konfliktowy w stosunku do innych psów w schronisku, ale zawsze polecamy spacer zapoznawczy. Jeżeli w Twoim domu jest dla niego miejsce, to nie czekaj... ADOPTUJ!

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/badi/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//