identyfikator dla psa

BERNI 7378

Pies

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2021-07-17 16:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BERNI
Apetyt na życie , wraca mu tylko przy człowieku..

Jest szalenie miłym , kontaktowym , młodym psiakiem i przy jego serdecznym wyglądzie i charakterze , już dawno nie powinien tą bezpańską , żebraczą o kawałek uwagi istotą.

A jednak jest..
Energię , którą mógłby wymienić na wszystkie te czynności , które domowe psy mają zaklepane jak amen w pacierzu , on wymienia na przyklejaniu nosa do krat.

Czas dla schroniskowych sierot jest bardziej surowszy. Niby leci swoim rytmem , a codziennie dodaje każdemu z nich lat..

Nie widać już zza krat radosnej , uśmiechniętej gęby , a nadzieję zmieszaną z bólem.

I tak powoli gaśnie młode , fantastyczne stworzenie , które żyć i być kochane.

Tak , to Berni. O nim mowa.
O psie , który świetnie chodzi na smyczy , ma idealny kontakt z człowiekiem i ...życie , które ma przed sobą , a które mu daje tylko szpice pod ogon. Codziennie.

Pomóżmy Berniemu
Szukajmy razem fajnego , odpowiedzialnego człowieka , który zaprosi go do swojego życia !

Berni , czeka w Schronisku w Tomaszowie Mazowieckim.

Jest zaszczepiony , wykastrowany i zaczipowany.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

600-344-365 lub
793-990-900

Myślisz o budzie , łańcuchu ? Widzisz Berniego w roli stróża ?
Omiń ten post.

Kontakt

600-344-365 lub 793-990-900

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//