identyfikator dla psa

Tina 7380

Suka

6 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2021-07-18 01:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

6-letnia Tinka do schroniska trafiła w końcu kwietnia tego roku, niestety nikt jej nie szukał. Tina to przecudna psia dama. Na spacerach bardzo ładnie chodzi, smycz jest luźna, nie zwraca uwagi na inne psy. Psy bliższych kontaktach z psami, nie wykazuje agresji, jest pozytywnie do nich nastawiona. Tina uwielbia mieć kontakt z człowiekiem, być głaskana, przytulana. Szukamy teraz dla niej jak najlepszego domu, w którym miłości jej nie zabraknie i nie stanie się dużym ochroniarzem podwórka tylko ochroniarzem człowieka na kanapie.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/tina/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//