Szczeniaki 744

Pies

2 lata

mieszaniec

Mszczonów

Dodano: 2016-12-27 22:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szczeniaki dwie suczki i pięć piesków czekają na dom szczeniaki znalezione zostały w lesie, w kartonie, gdy miały kilka tygodni, dzisiaj mają już miesięcy, litości, one "starzeją się" u nas w ośrodku. Będą małe, więcej już nie urosną. Są miłe, kontaktowe, lubią dzieci. Zaszczepione, odrobaczone. Prosimy o domek dla tych biedaków. Donacik jest czarny. Rudolfinka brązowa, kakaowa z jasnymi elementami i z klapiastymi uszkami. Armani ? Ze stojącymi, jasnymi uszkami. Bercik ? Wygląda jak armani, ze stojącymi, jasnymi uszkami. Wafel ? Jest piękny, bo rudy. Bielik jest koloru białego. Blanka jest koloru białego. Pieski przebywają w: fundacja zielony pies województwo mazowieckie, 96-320 mszczonów informacje pod numerem telefonu:

Kontakt

Informacje o pieskach: tel. 505 855 101 tel. 796 884 270 Jesteśmy na Facebooku:

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//