identyfikator dla psa

RADHA 7485

Suka

3 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2021-08-23 12:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Radha (Rada) sunia jakich pewnie nie mało, uroda też jej nie wyróżnia, jest miła, mało absorbująca i usłuchana.

Pośród tylu potrzebujących z barwnymi historiami pewnie wypada słabo, na imię powinna mieć Burka albo inna Reksia, ale ta dla wieszosci z nas zwykła sunia ma coś niezwykłego w sobie
Radha bo takie dostojne imię nosi, przybłąkała się do opuszczonej szkoły we wsi Grzybowo.

Doskonale wiedziała gdzie przyjsc ponieważ szkoła ta przechodzi teraz generalny remont i będzie azylem dla takich kochanych stworzeń jak ona.

Nie mamy pojęcia co się z nią wcześniej działo ale ta biedaczyna przyczołgała się pod drzwi i 2h nie mogliśmy jej uspokoić. Kładła się na plecy do drapania, nerwowo zrywała i piszczała cały czas.

Zjadla posiłek, wypiła miskę wody i po godzinie głaskania i nucenia kołysanek usnęła zwinięta w rogalik.

Sunia została odrobaczona odklesczkna i odpchlona jednym słowem mucha nie siada ;)

Przed nią jeszcze szczepienia, czipowanie kastracja i przede wszystkim zajęcie się jej ząbkami ponieważ z przodu ma wszystkie połamane :( ( prawdopodobnie zła dieta sprawiła, że ma słabe zęby. Ale nie tylko jej szczęka wskazuję na skrajne zaniedbanie.

Radha ma wystające biodra i zapadnięty kręgosłup. Ale to wszystko ją nie przeraża i miała na tyle dużo siły zeby sama przyjsc i zawalczyć o swoje życie.

Dobra dieta, pełna miska długie spacerki i przede wszystkim dużo miłości jest dla niej teraz najlepszym lekartwem. Sunia jest młoda bo ma ok 3 lat, za to bardzo poukładana.

Nie załatwia się w domu,
dogaduje się z psami i kotami,
Nie boi się burzy

Łagodnie podchodzila do dzieci, które u nas poznała
Ładnie podruzuje samochodem
Wzorowo chodzi na smyczy
Korzysta ze swojego posłanka ale zaproszona na kanape czy lozko jest przeszczesliwa
U vet też jest bardzo kulturalna :)

Nad czym trzeba popracować

Potrafi wskoczyć na stół jak nikogo nie ma w domu w poszukiwaniu jakiś pyszności

Stołuje się w kuwecie...

Nie pozwala podjeść do swojej miski innym zwierzętom ( człowiek bez problemu moze jej przestawić miskę podczas jedzenia)

Nie lubi być zamykana wyje wtedy pod drzwiami, chodz nie zawsze.

Zostawiona w domu z resztą stada bez izolacji zschowuje się ładnie :)

Brakuje jej jeszcze pewności siebie a jej oczu są przepełnione smutkiem , czasem boi się przejść przez drzwi lub obok kogoś kogo nie zna ale otwiera się każdego dnia.

Kogo szuka Radha?
Kogoś kto poświęci jej czas na początku zeby poznała domowe zasady i rytuały.

Kogoś kto poświęci dużo czasu na mizianie jej brzuszka

Radha potrafi się dostosować do roznych warunków, jest bardzo wyrozumiała.

Była w towarzystwie dużej ilości zwierząt, na 30 osobowym grillu wolontariuszy, na urodzinkach gdzie były same małe dzieci, w pracy, sama w domu i wcześniej nie wiadomo.

Z każdą nowa sytuacja radzi sobie dobrze bo jest bardzo dzielna ale każda ta sytuacja wymagała dużej uwagi i kontroli nad nią ponieważ dopiero się poznajemy.

Ponad wszystko Radha poszukuję odpowiedzialnej rodziny. Takiej, która ma na tyle duże serce zeby nauczyć się jej i żeby nauczyć ja życia razem. Żeby nie zwrócili jej bo coś poszło nie tak.

Dla kogoś mądrego i odpowiedzialnego Radha będzie najcudowniejsza przyjaciolka do końca swoich dni. Jeśli chcesz poznać Radhe to proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny

607 382 579 lub 696 516 706

Kontakt

607 382 579 lub 696 516 706

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//