identyfikator dla psa

HARRY 7495

Pies

10 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-08-27 10:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dwa razy wygrał ze śmiercią ale czy wygra z czasem?

Mam nadzieję,że kiedyś jeszcze w tych oczach zabłyśnie radość
Harry bardzo chce żyć, tak bardzo, że nawet gdy Jego życie straciło sens,a najukochańszy człowiek Go opuścił nie poddał się.

Potrącony trafił w krytycznym stanie do schroniska. Wychudły, obwieszony jak choinka kleszczami na alarmie pojechał do lecznicy. Przy badaniach wyszła zaawansowana babeszjoza…

Potrącony, nie był w stanie się podnieść. Gdy spodziewaliśmy się najgorszego, On wciąż nie dawał za wygraną i udało się.

Harry przezwyciężył śmierć.
Tylko teraz co dalej? Ma w sobie tak ogromną wolę życia, że nieunikniona wizja boksu łamie nam serca

Wiem, że jest setki małych, słodkich, puchatych kulek ale wierzę, że gdzieś na świecie jest człowiek dla którego Harry będzie jedynym w swoim rodzaju wspaniałym psem.

Harry ma około 10 lat, nie posiada zębów i boi się człowieka… Wciąż nie do końca rozumie co się stało

Potrzebuje wyrozumiałego, spokojnego domu Dogaduje się z innymi psami.

Znajduje się w schronisku w okolicach Radomia woj mazowieckie ale w razie potrzeby postaramy się o transport.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

690 077 428

Kontakt

690 077 428

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//