identyfikator dla psa

GÓRAL 7496

Pies

13 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-08-28 07:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Biorąc psa powinno się mieć świadomość, że to nie przykry obowiązek ale nić przyjaźni na kilkanaście czasem dwadzieścia lat. Więc twierdzisz, że znudziło ci się kochanie Górala ?

Bo Jemu nie. Wiernie tkwił DNIAMI w miejscu, gdzie zobaczył cię po raz ostatni. Dla ciebie ,,problem” zniknął sprzed oczu,więc już Go nie ma ? Otóż nie. Ten stary, niedowidzący pies, któremu masa kleszczy wessała się w ciało, mimo deszczu, głodu i otaczającego lasu nie ruszył się z miejsca.

Czekał aż zrozumiesz jak wielki błąd popełniłeś i zmienisz zdanie. Jednak miłość jest ślepa,a nadzieja umiera ostatnia.

Znaleźliśmy Górala leżącego na stercie mokrych liści na poboczu. Podniósł powolnie głowę w naszą stronę. Oczy częściowo zaćmione z ogromnym smutkiem przeszyły na wylot… Miejscowy poinformował nas, że psa zgłaszał kilkukrotnie do gminy, jednak nikt się Nim nie zajął.

Po rozmowie w urzędzie okazało się, że nikt psa nie zgłosił Szybki telefon do Karoliny z Kocham Psisko i pies najedzony,otulony kocem trafił pod ich opiekę.

Góral cały czas domaga się uwagi, stara okazywać jak najlepiej potrafi radość na widok człowieka

Nie jest najmłodszy ma około 13 lat ale ma przed sobą jeszcze lata, które mamy nadzieję, że spędzi we własnym cieplutkim domu otrzymując tyle miłości ile potrzebuje.

Uczucia, które zrekompensuje cierpienie,jakiego zaznał i sklei złamane serce.

Góral znajduje się w okolicach Radomia woj mazowieckie.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

690 077 428

Kontakt

690 077 428

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//