identyfikator dla psa

KARMEL 7510

Pies

2 lata

mieszaniec

Stalowa Wola

Dodano: 2021-09-08 07:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

KARMEL to młody około 2 letni psiak, ma długie łapy, jest smukły, waży około 13 kg.

Psiak radzi sobie na smyczy. Jest łagodny lubi ludzi. Nieznany jest jego stosunku do kotów i dzieci, jeśli chodzi o psy jest uległy.

Marzy o domku gdzie będzie członkiem rodziny.

Piesek przebywa w gminnej przechowalni koło stalowej woli województwo podkarpackie.

Ma wszystkie niezbędne szczepienia.

Kontakt w sprawie adopcji Karmela wyłącznie telefoniczny

501 377 068 Aga lub 662 007 225 Karolina

Kontakt

501 377 068 Aga lub 662 007 225 Karolina

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//