identyfikator dla psa

CYPIS 7513

Pies

13 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-09-10 10:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cypisek ma 13 lat.
W schronisku pod Warszawą spędził...13 lat
Szukamy pomocy!

Przepiękny psi senior.
Spokojny, cichutki, łagodny, bojący się człowieka, jego dotyku. Nie znający świata poza murem schroniska.

Cypisek nigdy nie wyszedł na spacer, nigdy nie powąchał pięknych zapachów świata. Nie umie chodzić na smyczy.

Osoby, które dobrze zna wita radośnie na wybiegu przez kraty, gdy otwiera się furtka, do radości dołącza czujność i ostrożność. Ale wciąż Cypisek chętnie podchodzi na smakołyki, czasem nawet trąca noskiem.
Ostatnio coraz częściej można go pogłaskać. Ba! Nawet poczesać

Dla Cypiska szukamy bardzo spokojnego, cierpliwego domu, koniecznie z ogrodem. Ogromnym wsparciem byłby dla niego drugi pies, który pokazałby mu, że człowiek jest fajny.
Cypisek ma zwyrodnienia stawu biodrowego, kuleje na łapkę. Pilnie potrzebuje dobrego, troskliwego domu.

Cypisek jest pod opieką Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

Ania 698 307 526

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem

https://www.facebook.com/schroniskojozefow/videos/254842423013456/

Kontakt

698 307 526

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//