identyfikator dla psa

TONY VEL PLUTO 7520

Pies

9 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2021-09-20 07:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

TONY vel PLUTO to około 8 miesięczny psiak.

Jego uszy przypominają słonia Dumbo

Szukamy najlepszego domu dla tego szalonego młodzieńca.

Waży około 14 kg, jest nie duży sięga przed kolano, większość jego ciałka to uuuuuszy

Jest cudnym młodym, ciekawym świata psiakiem, który może zamieszkać z każdym, kocha ludzi uwielbia dzieci, koty i inne psiaki.

Młody nie miał łatwego życia, został wyrzucony na wiejskim przystanku i tam czekał kilka dni na pomoc…

Jak to młody psiak a raczej dzieciak ma dużo energii, potrafi coś podkraść, coś popsuć, ale ma ogrom uroku i jest mądrym psiakiem.

Przy odpowiednim człowieku wyrośnie na bardzo mądrego i wiernego przyjaciela.

TONY znajduje się w hotelu pod Warszawą.

Szukamy domu pełnego ciepła, miłości gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Oczywiście spanie w łóżku i na kanapie obowiązkowe.
Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//