identyfikator dla psa

Młodziutka sunia 7524

Suka

1 rok 2 miesiące

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2021-09-20 08:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PRINCESS to około 10 miesięczna sunia.

Skaczę z radości na wszystkich, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę.

Małymi kroczkami zaczyna chodzić na smyczy jednak często chciałaby sama wybierać kierunek spaceru

Jest całkowicie bezproblemowa w relacjach z innymi pieskami.
Droga do zaufania prowadzi przez żołądek więc by zdobyć jej aprobatę na zapoznanie należy przyjechać z PSIEpysznymi smaczkami.

Niespełna 10 kg odkarmiona lisiczka, zaszczepiona, zaczipowana oraz po zabiegu sterylizacji czeka na ODPOWIEDZIALNĄ rodzinę, która nauczy ją życia na nowo….
Sunia zachowuje czystość.

Szukamy domu pełnego ciepła i miłości, domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Oczywiście spanie w łóżku i na kanapie obowiązkowe.

Princess znajduje się koło Łodzi.
Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//