identyfikator dla psa

Dobry łagodny psiak 7581

Pies

8 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2021-09-30 12:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Reksio,to uroczy kundelek, ma 7 lat, waży 14 kg.

To cudowny, łagodny i mega proludzki pies, który trafił pod naszą opiekę po śmierci właściciela.

To chodząca oaza spokoju i dobroci. Nie wykazuje cienia agresji. Dogaduje się z innymi psami i suczkami. Dobrze radzi sobie na smyczy,w trakcie jazdy samochodem jest bardzo grzeczny.

Dobrze odnajdzie się w towarzystwie suni, w rodzinie preferującej mało aktywny tryb życia, najlepiej w domu z podwórkiem gdzie mógłby również spędzać czas, bo niestety na skutek zawirowań życiowych psiak ma problemy z zostawaniem samemu w domu.

Reksio jest zaszczepiony, wykastrowany i
zaczipowany.

Obecnie psiak przebywa w ok Ożarowa woj.świętokrzyskie ale szukamy odpowiedzialnego domu w całym kraju.

Obowiązuje procedura adopcyjna. Pomożemy w transporcie do nowego domku.

NIE wydajemy psów na łańcuch!

Kontakt w sprawie adopcji Reksia wyłącznie telefoniczny

509 961 678

Kontakt

509 961 678

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//