identyfikator dla psa

Cudowny przyjaciel 7596

Pies

6 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2021-09-30 21:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ares ma ok 5 lat,waga 20 kg. Jest spokojnym, grzecznym i bardzo posłusznym pieskiem.

Nie wykazuje agresji do ludzi, choć początkowo nieufny, to jak nabierze zaufania, jest bardzo przyjazny i ogromny pieszczoch łasy na głaskanie.

Z suczkami dogaduje się , z psami już nie koniecznie , na koty nie sprawdzony .

Ares jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

Obecnie przebywa w ok Ożarowa woj świętokrzyskie.
Obowiązuje wizyta PA i umowa adopcyjna.

NIE wydajemy psów na łańcuch!

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

509 961 678

Kontakt

509 961 678

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//