identyfikator dla psa

Inteligentny psiak 7602

Pies

5 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2021-10-01 15:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Azir, to 5 letni pies, który trafił pod naszą opiekę w bardzo złym stanie - pogryziony dotkliwie przez innego psa ( najbardziej ucierpiało jego prawe oko ). Choć początkowo trochę nieufny i potrzebuje chwili żeby zaufać,ale jak już zaufa to jest bardzo przytulaśny i bardzo lubi być głaskany.

Zachowuje czystość, ale trzeba przypilnować żeby się załatwił.

Nie broni zasobów (można mu grzebać w misce, dotykać w trakcie jedzenia)

Nie niszczy niczego, ładnie chodzi na smyczy, ale pierwsze 5 minut potrzebuje na ogarnięcie się.

Nie wykazuje agresji zarówno do kobiet jak i mężczyzn, jednak nie polecany do małych dzieci ze względu na żywiołowość-może coś zrobić niechcący!

Nauczony komendy czekaj, co jest bardzo pomocne przy karmieniu i innych sytuacjach.
Stosunek do kotów raczej obojętny, suczki akceptuje, psy jeśli go nie prowokują również.

Azir waży ok 25 kg , jest zaszczepiony , zaczipowany i wykastrowany.

Obecnie przebywa w ok Ostrowca Św województwo
świętokrzyskie.

Obowiązuje wizyta PA i umowa adopcyjna.

NIE wydajemy psów na łańcuch!

Pomożemy w transporcie do nowego domku.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

608 346 614 lub 509 961 678

Kontakt

608 346 614 lub 509 961 678

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//